Project Description

Kompleksowy projekt łazienki połączonej z pralnią i garderobą

Jak wiecie, my jako projektanci wnętrz z Warszawy i Sulejówka ogromny nacisk kładziemy na projekty wnętrz, które będą idealną odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Nie inaczej jest w tym wyjątkowym projekcie łazienki. Całość została połączona z pralnią i garderobą. Wnętrze wzorowane jest na stylu New Hampton.

Co tutaj sprawiło nam najwięcej trudności? Zaprojektowanie pomieszczenia w taki sposób, aby wszystko się zmieściło, bowiem łazienka jest na poddaszu! Ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i tym razem wykonaliśmy swoją pracę na 120%.

W ramach projektu łazienki w stylu Hampton zrealizowaliśmy:

  • Detalem, który tutaj najmocniej przyciąga uwagę jest z pewnością ściana zdobiona płytkami w kolorze petrol, ułożona w cegiełkę. Na jej tle znajduje się szafka z umywalką farmerską, lustro i dwa kinkiety.
  • Szafy do sufitu zajęły całą ścianę – po lewej stronie. Piękne, klasyczne z ozdobnym gzymsem. To naprawdę dało ciekawy efekt!
  • Pod oknem stanęły – pralka i suszarka – w obudowie szafek. Przykryte zostały blatem wzorowanym na marmurze calacatta.

To co możecie zobaczyć poniżej, to dwie wersje kolorystyczne, które wynikają z tego, że mieliśmy problem wybrać tą wersję ostateczną. Decyzję podjęła klientka. Ciekawe co w Waszym zdanie wygrało – wersja jasna czy ciemna?

Wizualizacje tej łazienki zostawiamy poniżej.

GALERIA WIZUALIZACJI