GALERIA PROJEKTÓW KUCHNI I WNĘTRZ

W swojej pracy wykorzystujemy jedno z najlepszych rozwiązań, jakie zostały wymyślone do projektowania wnętrz. Zamieszczone projekty wykonane zostały w programie Cad Dekor. To specjalistyczny program do projektowania kuchni i wnętrz. Co zyskujemy dzięki niemu?

  • Realistyczne wizualizacje 3D, to dzięki nim będziecie w stanie zobaczyć jak będą docelowo wyglądały wnętrza. Na tym etapie wybieramy wspólnie materiały oraz kolory, które ostatecznie zastosujemy w projektowanym wnętrzu.
  • Dokumentację techniczną, która powinna być szczegółowa i dokładna. W niej umieszczane są wymiary oraz opisy. Dzięki dokumentacji sprawnie zostanie przeprowadzony proces realizacji. Oprócz tego będzie pewność, że wnętrza i meble będą miały odpowiednie wymiary i zostaną w odpowiedni sposób przygotowane.

O zaletach pracy z odpowiednim narzędziem już wiecie, dlatego możecie, już teraz, przejść do przeglądania zrealizowanych przez naszą firmę projektów.

Naszym głównym celem jest praca aż do skutku. Co to oznacza? Pracujemy tak długo, aż obie strony będą zadowolone z realizowanego projektu. Jeśli chcecie spełnić marzenie, dotyczące pięknego i nowoczesnego wnętrza, to nie czekajcie już dłużej tylko zadzwońcie i umówcie się na wstępną wycenę. W swojej pracy dużą uwagę przywiązujemy do tego, żeby wsłuchać się w oczekiwania klientów. Projektowane przez nas wnętrza, powinny odpowiadać wizji, która zaspokaja potrzeby i preferencje klientów. 

Przed rozpoczęciem projektowania, możecie zainspirować się poniższymi projektami,  lub wskazać nam projekty z Pinteresta/Instagrama i innych portali społecznościowych. Chętnie zobaczymy, co jest Waszym wyznacznikiem bo jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów.

Nie ma dla nas żadnych barier, jeśli chodzi o projektowanie wnętrz. Aranżujemy klasyczne, nowoczesne oraz minimalistyczne pomieszczenia. Wszystko zależy od tego, czego oczekujecie. Zachęcamy Was również do zapoznania się z krótkim artykułem pt. style w kuchni

Chętnie porozmawiamy z Wami o refleksjach dotyczących przeczytanego artykułu i z wielką przyjemnością przybliżymy temat jeszcze bardziej – na rozmowie, na spotkaniu lub telefonicznie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią – portfolio z projektami

Poniżej wystarczy kliknąć na interesujący projekt wnętrza i zobaczycie, co udało nam się zrealizować.

2024-01-10T17:02:18+01:00
Projekt kawalerki Warszawa Żoliborz
2024-01-10T16:47:35+01:00
Projekt kuchni w stylu glamour
2023-11-28T16:33:56+01:00
Projekt jasnej kuchni Warszawa
2023-11-10T15:41:40+01:00
2023-10-17T14:26:11+02:00
Projekt nowoczesna łazienka Soho

Naszym celem jest stworzenie projektu o najwyższym standardzie. Takiego, który trafi w gust konkretnych klientów. Zadowolenie Wasze jest oznaką dobrze wykonanej pracy! Dlatego podczas projektowania wnętrz, poświęcamy 100%  swojego zaangażowania. Dla nas każdy projekt wnętrza jest tym jedynym, wyjątkowym.