Moi klienci

Projektowałem kuchnie i wnętrza nie tylko w Warszawie i okolicach, ale również w innych miastach Polski. Łącznie wykonałem już ponad 1000+ projektów dla wielu różnych Klientów. Wśród Nich znalazły się również osoby znane z Telewizji i Gazet.

Opinie klientów

Poniżej przedstawiam wypowiedzi klientów, którzy postanowili zaufać mojej wiedzy i umiejętnościom projektowym.

„Wspaniała współpraca na etapie projektowania oraz w czasie wykończenia mojego mieszkania. Warto zdecydować się na nadzór autorski.”

p.Dariusz - Warszawa, Zakres Prac: Projekt kuchni, salonu, przedpokoju oraz 2 łazienek. Nadzór autorski. Wykonawstwo mebli.

„Pan Piotr ma ciekawe pomysły i duże doświadczenie w projektowaniu całych mieszkań. Dobra robota.”

p.Małgorzata - Warszawa, Zakres Prac: Projekt całego mieszkania – kuchni, salonu, przedpokoju, gabinetu, garderoby oraz łazienki.

„Lubię swoją kuchnię ponieważ jest zaprojektowana funkcjonalnie i przestronnie. Daliśmy się namówić na układ z wyspą i gotowanie stało się dużo wygodniejsze.”

p.Arnold - Zakręt k.Warszawy, Zakres Prac: Projekt kuchni

„Moja kuchnia i spiżarnia oraz wszystkie dodatki i meble zostały zaprojektowane jako całość. To najładniejsza kuchnia jaką widziałam.”

p.Blanka - Lipków, Zakres Prac: Projekt kuchni, spiżarni, drzwi, okapu, stołu. Nadzór. Wykonawstwo mebli.

„Rozmawiałam z 9 projektantami, ale to Pan Piotr okazał się najlepszy. Na naszym osiedlu domów tyko ja mam kuchnię ze spiżarnią. Sąsiedzi są pod wrażeniem i Mi zadroszczą!”

p.Małgosia - Sękocin, Zakres Prac: Kompleksowy Projekt Całego Domu

„Łazienka jest prosta i nowoczesna – taka jak chciałam. Całość robi na mnie bardzo duże wrażenie, minęło pół roku a ja nadal się cieszę z efektu. Panie Piotrze, Dziękuję :)”

p.Paulina - Warszawa, Zakres Prac: Projekt kuchni i łazienki. Wykończenie wnętrza.

Zobacz również

OPINIE Z GOOGLE

Dołącz do grona moich zadowolonych klientów i… zamów projekt dla siebie!

KONTAKT