OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Poznajcie dlaczego firma Idea Kuchni jest tak chętnie wybierana przez klientów. Opinie można znaleźć w Google, jak i na fanpage’u Facebook. Na przestrzeni 20 lat, łącznie zaprojektowaliśmy ponad 1000+ projektów, w tym były aranżacje kuchni oraz innych domowych wnętrz. Wśród klientów znalazły się nawet znane osoby z telewizji i gazet.

„Bardzo rzetelny kontakt i wspaniała obsługa. Z Panem Piotrem zaprojektowaliśmy kilka pomieszczeń w naszym mieszkaniu. Jego pomysły i inspiracje są naprawdę strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecam firmę Idea Kuchni!”

Pan Adam, Opinia Google

„Od samego początku jako @krolmalarstwo współpracuję z Idea Kuchni. Często widzę projekty, w niektórych sama pomagam dobrać kolorystykę swoich obrazów, niekiedy czynnie uczestniczę w spotkaniach z klientami. Projekty Piotra są dobrane do potrzeb klienta, profesjonalna i szybka aranżacja i wizualizacja niebanalnych wnętrz. Na podstawie rozmów z Jego klientami zdecydowanie polecam, każdy z nich był bardzo zadowolony.”

Pani Magda, Opinia Google

„Profesjonalizm,kultura,pomysłowość i nowoczesność to cechy, ktorymi można określić Pana Piotra.Człowiek pracujący z godną podziwu pasją i zaangażowaniem.Polecam z całego serca. „

Pani Katarzyna, Opinia Google

„O to chodziło. Przychodzi gość, który słucha, czego potrzebujesz, wkrótce wraca z MNIEJSZYMI kilkoma projektami, wybieramy jeden, słucha uwag, nanosi poprawki, poleca wykonawców, którzy dostają szczegółowe rysunki i jedziemy. Sam nigdy bym nie osiągnął takiego efektu końcowego.”

Pan Tomasz, Opinia Google

„Kompletna metamorfoza mieszkania i świetna współpraca z projektantem i wykonawcami. Nie zdarzyło się nic, co choćby w najmniejszym stopniu przypominało straszne opowieści znajomych o remontach. OK, remont jest męczący, ale dzięki Panu Piotrowi był po prostu zadaniem do wykonania, a nie traumą na resztę życia. Polecam wszystkim, którzy chcą ładnie mieszkać, ale nie mają ani czasu, ani kompetencji, żeby zrobić to samodzielnie.”

Pan Ania, Opinia Google

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu kuchni. Bardzo dobre podejście do klienta. Pan Piotr słuchał z uwagą, zrobił analizę naszych potrzeb i zaproponował świetne rozwiązania.
Kuchnia jest i przemyślana pod kątem ergonomii i wygody. Pomysłowość i profesjonalizm są na najwyższym poziomie, z czystym sumieniem polecamy!”

Pan Miko, Opinia Google

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi opiniami

OPINIE Z GOOGLE